Úvod / Catalog / Pracovní stoly

Pracovní stoly

Pro průmyslové podniky, výrobní dílny a autoservisy společnost КМК Závod nabízí zámečnické pracovní stoly sérií ToollBox vlastní konstrukce a výroby. Všechny zámečnické pracovní stoly jsou odolné vůči vysokým zatížením díky kostrové konstrukci a použitým materiálům. Kostrový typ konstrukce v případě potřeby umožňuje přesunout pracovní stůl pomocí ručních hydraulických vozíků nebo vysokozdvižného vozíku.
Koupit zámečnický pracovní stůl vyrobený společností КМК Závod znamená získat nějakou stavebnice. Různé varianty kompletní sady a tři standardní velikosti v šířce umožňují připravit pracovní místo pro každého vedoucího individuálně.
Pro všechny modely pracovních stolů jsou k dispozici doplňkové možnosti a příslušenství:

  • Perforovaný ochranný štít, na kterém je snadné instalovat různé velikosti polic a háčků pro nástroje (ploché kleště, klíče, šroubováky, elektrické nářadí atd.)
  • Perforovaný ochranný štít Perforovaný ochranný štít může být také vybaven svítidlem s možností nastavení v dvou rovinách
  • Pracovní deska z překližky, impregnovaná antiseptickým prostředkem, bez pozinkovaného plechu
  • Police ochranný štíta o šířce 280, 420, 560mm
  • Držák pro klíče, držák pro šroubováky, dvě varianty háků o délce 50 a 80mm
  • Doplňkové police, které jsou instalovány mezi skříňkami
  • Gumové předložky do zásuvek

Pracovní stoly jsou vyráběny podle technických specifikací TU 4577-002-63605508-2015 „Bezskříňové, jednoskříňové, dvouskříňové pracovní stoly sérií ToollBox, Work. Nástrojové vozíky série ToollBox. Skladovací systémy Work ST“.
Pracovní stoly mají prohlášení TC č. RU D-RU.AU04.V.24335 o shodě s požadavky Technických předpisů Celní unie ТP CU 025/2012 „O bezpečnosti nábytkových výrobků“.